Fotograf na chrzest Poznań

Fotograf na chrzest Poznań

FOTOGRAF NA CHRZSET POZNAŃ - TOMASZ BEGIERSKI

Wyjątkowa pamiątka z Chrztu Świętego w Poznaniu

Dzień Chrztu Świętego jest jednym z ważniejszych dni Waszej rodziny i pozostaje na zawsze w pamięci rodziców i ich bliskich. Z tego względu zdjęcia z tej uroczystości są pamiatką na całe życie nie tylko dla dorosłych, ale też dla dziecka, ponieważ reportaż z tego dnia pozwala przywoływać jego najcenniejsze momenty przez całe życie.

– FOTOGRAF NA CHRZEST POZNAŃ – TOMASZ BEGIERSKI –
JESTEM LICENCJONOWANYM FOTOGRAFEM POZNAŃSKIEJ KURII

Zdarza się, że ksiądz prosi fotografa o pokazanie specjalnej zgody na fotografowanie uroczystości kościelnych. Ukończyłem więc kurs w Kurii poznańskiej , dzięki czemu posiadam taką zgodę. Nie musicie obawiać się więc, że ksiądz zabroni mi wykonywania zdjęć w kościele!

– FOTOGRAF NA CHRZEST POZNAŃ – TOMASZ BEGIERSKI –

Oferuję zdjęcia robione nie tylko w Kościele, ale także reportaże z całej uroczystości, włącznie z przygotowaniami i sesją w domu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu – chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania i przybliżę szczegóły mojej pracy. To bardzo ważne, by podczas uroczystości czuć się swobodnie w obecności fotografa, dlatego zawsze staram się jak najdokładniej przygotować każdego do współpracy przy robieniu zdjęć.

– FOTOGRAF NA CHRZEST POZNAŃ – TOMASZ BEGIERSKI –